Hakkımızda

 
 
14.02.2008 tarihinde kurulan firmamız, Bahçe malzemeleri,Hidroponik sistemler, tarımsal çözümler ve botanik alanlarında faaliyet göstermektedir.Türkiye'de growshop mantığını ilk defa ortaya çıkaran SG kurulduğu günden bu yana binlerce müşteriye hitap etmiş ve tüm müşterilerilerinin bitki yetiştirme yöntemlerine yeni bir soluk getirerek kısa bir sürede sektördeki haklı ve güçlü yerini almıştır.
 
Hobi Bahçeciliği bazında indoor ve outdoor bitki yetiştiricileri için özel olarak imal/ithal ettiğimiz ürünlerle Bitki yetiştiriciliğinde yeni teknolojileri sizlerle paylaşmanın kıvancı içindeyiz.
 
Kadıköydeki 250m2 lik mağazamızdan ürünleri gelip görerek alabilirsiniz.
Neden SG ?
 
SG kreatiftir.
SG varolanı müşterilerine vermek yerine müşteri odaklı çözüm sağlamaktadır.Tüm bireysel ve kurumsal firmalara yönelik özel ve farklı çözümler sunarak müşterisine en uygun sistemi ve yapıyı oluşturur.
 
 
SG Destektir.
SG sattığı ve satacağı tüm ürünlerde öncesinde müşterisi ile iletişime geçerek alacağı ürün hakkında bilgi verir, ürün sonrası desteğini sürdürür.
 
SG Güvenlidir
smoothgarden.com dan alışveriş yapan müşterilerimizin hiçbir durumda ve şartta  kişisel bilgilerini,hedeflerini 3. şahıslarla paylaşmaz.
 
 
 
SG Orjinaldir.
SG, ürünleri gerçekten kaliteli olan toptancılarla çalışır.Fiyat politikasını para üzerine değil kalite ve müşteri memnuniyeti üzerine kurar.Yurtdışından sizin için en özel ürünleri getirerek en  güvenilir yardımcınız olur.
 
 
 
 
Misyonumuz;
SG Amatör ve profesyonel müşterilerinin tüm tarımsal, hobi,bahçe ve hydroponic sistemlerini yeni gelişen teknolojilerle adapte edebilmesi için çalışarak yeni çözümler sunar.
 
 
Vizyonumuz;
Indoor &Outdoor bitki yetiştiricileri için etkin çözümler üreten, müşterilerinin beklentilerini karşılayan, güvenilir ve güçlü bir hizmet sunan konusunda aranan lider kurum olmaktır.